Poznajmy się bliżej!


Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą profesjonalistów, pasjonatów, którzy każdego dnia starają się zwiększyć przychody przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów marketingowych, jakie ponoszą nasi klienci. Tak, dla nas praca to pasja i nie są to puste słowa. Każde nowe wyzwanie, jest dla nas niczym łamigłówka, nakręcająca żądzę sukcesu.

Od ponad 15 lat specjalizujemy się w obsłudze e-commerce. To właśnie wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów, na każdym etapie rozwoju ich przedsięwzięcia. Wiemy, że jest to najbardziej wymagający typ biznesu internetowego, który nie wybacza błędów. Każda kampania, optymalizacja, analiza danych musi być przeprowadzona rzetelnie, bo od tego zależą dochody naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi, od optymalizacji procesu zakupowego, poprzez marketing dla e-commerce, na analizie danych skończywszy. Dla wybranych klientów, świadczymy także, pełne usługi zarządzania ich sklepami internetowymi.

Mamy świadomość, że czasami mogą pojawiać się wątpliwości, czy działania, które do tej pory prowadził Twój sklep są optymalne i zapewniają spełnienie pokładanych w nich nadziei. W takich sytuacjach oferujemy kompleksowy audyt podjętych do tej pory działań. W każdym wypadku dostępu do danych klienta, podpisujemy z nim umowy typu NDA.

Chcesz wiedzieć co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Opisz nam swój problem, wyzwanie, przed którym stoisz, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chcemy poznać Twój problem lub wyzwanie przed którym stoisz.

  Skontaktuj się!